Więcej

Novell ConsoleONE

Do instalacji należy przygotować 3 różne certyfikaty. Dwa certyfikaty Urzędu Certyfikującego - Root certificate i Intermediate CA certificate - oraz SSL wystawiony dla domeny i serwera przeznaczony do szyfrowania danych na witrynie.

Uwaga: Plik musi mieć format PKCS #7. W przeciwnym razie nie zostanie zaimportowany.

Instalacja:

  1. Zaimportuj Intermediate CA certificate i Root certificate do Internet Explorera (kliknij na każdym podwójnie i wybierz opcję Import). Ważne: Upewnij się, że są importowane do odpowiednich miejsc - Intermediate CA Certificate do Intermediate, i Root certificate do Root.
  2. Kliknij 2 razy certyfikat wystawiony dla domeny i serwera. Wybierz zakładkę Details i kliknij opcję Copy to File. Następnie wybierz Cryptographic Message Syntax Standard - PKCS #7 (.P7B) i wybierz opcję Include all certificates in the certification path as possible. Wpisz nazwę, np. c:/mojcertyfikat. Ten krok spowoduje połączenie trzech certyfikatów w jeden.
  3. Przejdź do Console One i certyfikatu wystawionego na podst. CSR. Kliknij zakładkę Public Key Certificate, wybierz opcję Import, wybierz No Trusted Root Certificate available i kliknij Next. Zaimportuj Server Certificate z kroku 2, którego przykładowa nazwa była podana jako: c:/mojcertyfikat.
  4. Certyfikat jest gotowy do użycia.

Inne pytania z kategorii Instalacje certyfikatów SSL