Więcej

EV Code Signing

  • Typ walidacji: EV

  • Wsparcie przez e-mail i WWW

  • Podpis makr VBA Microsoftu dla dokumentów MS Office:

Certyfikat Code Signing EV łączy w sobie cechy tradycyjnych certyfikatów do podpisywania oprogramowania z restrykcyjnymi wymogami związanymi z walidacją najwyższego poziomu. To gwarancja najwyższej jakości certyfikatu.


DigiCert EV Code Signing uwzględnia surowe standardy ustalone pomiędzy Urzędem Certyfikacyjnym i wydawcami przeglądarek internetowych oraz normy zawarte w specyfikacji Microsoft. Zaawansowana autoryzacja zapewniana jest poprzez szyfrowany token, zawierający klucz prywatny.


Zaletą posiadania certyfikatu DigiCert EV Code Signing jest to, że jego token jest przechowywany na zewnętrznym urządzeniu USB. Oznacza to, że tylko osoby posiadające dostęp do nośnika, mogą podpisywać oprogramowanie certyfikatem. Certyfikat nie jest przechowywany w komputerze i nie można go eksportować.


Kod podpisany certyfikatem EV poświadcza Twoją reputację i redukuje liczbę komunikatów ostrzegawczych dzięki technologii Microsoft’s SmartScreen® Application Reputation. DigiCert EV Code Signing przekłada się na natychmiastowe zaufanie w systemach Windows® 8 i 8.1 oraz w przeglądarkach Internet Explorer® 9, 10 i 11. Certyfikaty DigiCert są również kompatybilne m.in. z: Windows Mobile, Authenticode, Kernel Mode, Office, VBA, Java, Adobe, itd.

Certyfikat chroni Twoją witrynę lub ruch e-mail za pomocą szyfrowania RSA o długości klucza 2048+ lub szyfrowania ECC, wykorzystującego 256-bitowy klucz SHA2-256.


Szczegółowy opis

new
  • Pokaż swoim klientom, że Twój kod i treści są bezpieczne do ściągnięcia

  • Jeden certyfikat do podpisu wszystkich rodzajów plików (np. Windows, Sun Java czy Mac)

  • Zabezpiecza wiele rodzajów plików (np. .exe, .cab, VBA, Java, .ocx, .dll etc.)

  • Działa prawidłowo na wszystkich głównych systemach operacyjnych

  • Stosuje technologię Microsoft Authenticode®


Więcej informacji

Pobierz plik pdf ze szczegółowymi informacjami na temat produktów tej grupy.

Pobierz


Inne certyfikaty tego wystawcy:

DigiCert Code Signing - Adobe AIR 1 528,86 PLN
DigiCert Secure Site EV 3 950,76 PLN
DigiCert Wildcard Plus 2 277,56 PLN

Podobne produkty:

Sectigo Code Signing 645,54 PLN
DigiCert Code Signing - OTHER 1 528,86 PLN