Więcej

Code Signing - Microsoft Authenticode

  • Podpis cyfrowy plików .exe, .cab, .dll, .ocx, .msi i .xpi

  • Pokaż swoim klientom, że Twój kod i treści są bezpieczne do ściągnięcia

DigiCert Code Signing Microsoft Authenticode został stworzony, aby poinformować o zaufanym wystawcy kodu, który użytkownik uruchamia na swoim urządzeniu. Jest to szczególnie istotne w przypadku oprogramowania pobieranego z Internetu, ponieważ certyfikat daje pewność, że kod nie został zmieniony lub naruszony od momentu jego podpisania.

 

Program, który zostanie podpisany cyfrowo, a następnie złośliwie zmodyfikowany i rozpowszechniony w sieci wyświetli użytkownikowi odpowiedni komunikat o ostrzeżeniu.

System Code Signing opiera się na przetestowanej i sprawdzonej technologii opartej na Public Key Cryptography oraz cyfrowych certyfikatach. Dodatkowo całość wspierają procedury walidacji i akredytacji tożsamości wypracowane w ciągu wielu lat przez DigiCert.

 

Z DigiCert Code Signing Microsoft Authenticode otrzymasz łatwe do instalacji narzędzie wspierające rozwiązania dla Microsoft. Nie znajdziesz prostszego rozwiązania do podpisywania kodu i budowania zaufania do swojego oprogramowania.

DigiCert od lat uwierzytelnia cyfrowo tożsamości i zapewnia najwyższy poziom wiarygodności dla swoich produktów. Proces zakupu jest prosty i elastyczny, co pozwala uzyskać certyfikat w sposób, który jest dla ciebie najłatwiejszy.

Certyfikat chroni Twoją witrynę lub ruch e-mail za pomocą szyfrowania RSA o długości klucza 2048+ lub szyfrowania ECC, wykorzystującego 256-bitowy klucz SHA2-256.

 


Więcej informacji

Pobierz plik pdf ze szczegółowymi informacjami na temat produktów tej grupy.

Pobierz


Inne certyfikaty tego wystawcy:

DigiCert Secure Site 1 531,68 PLN
DigiCert Code Signing - OTHER 1 528,86 PLN
DigiCert Code Signing - Apple OS X 1 528,86 PLN

Inne certyfikaty Code Signing:

Sectigo Code Signing 645,54 PLN
DigiCert Code Signing - Microsoft Kernel-Mode Code 1 528,86 PLN
DigiCert Code Signing - OTHER 1 528,86 PLN

Podobne produkty:

Sectigo Code Signing 645,54 PLN