Więcej

Code Signing - Adobe AIR

  • Podpis cyfrowy plików .air i .airi (dla Adobe AIR):

  • Pokaż swoim klientom, że Twój kod i treści są bezpieczne do ściągnięcia

  • Chroń swoją markę i reputację

Certyfikat DigiCert Code Signing Adobe AIR przeznaczony jest do podpisywania aplikacji dla środowiska Adobe Air oraz poza nim, jak Microsoft Authenticode, aplety Java i niemal każdej innej aplikacji, dla której podpisywanie kodu jest konieczne.
 
 
Służy do ochrony danego fragmentu kodu - zazwyczaj takiego, który jest szeroko rozpowszechniony w Internecie, aby każdy użytkownik miał pewność, że pobiera to czego się spodziewa. Dodatkowo zgodnie z wymaganiami Adobe uruchomienie niepodpisanego oprogramowania w środowisku Adobe AIR jest niemożliwe. 
 
 
Zaletą stosowania certyfikatu do podpisu oprogramowania jest ostrzeżenie użytkownika przed instalacją kodu, który został wcześniej zmodyfikowany i może być szkodliwy.
 
 
Pojawia się również informacja o tożsamości wydawcy wraz z zielonym znacznikiem, który daje pewność autentyczności oraz buduje pozytywny wizerunek producenta kodu.  Podpisywanie kodu certyfikatem cyfrowym zabezpiecza go przed  zmianą przez niezidentyfikowane osoby trzecie. DigiCert Code Signing Adobe AIR zapewnia uwierzytelniony podpis i potwierdza tożsamość zarówno wystawcy certyfikatu jak i organizacji, która stworzyła kod.
 
 
DigiCert jest wiodącym dostawcą szyfrowania i uwierzytelniania usług cyfrowych. Posiada bardzo szeroki wachlarz różnego rodzaju certyfikatów i zabezpieczeń on-line. Linia produktów tego wystawcy jest bardzo różnorodna, aby zapewnić klientowi możliwość skorzystania z usług jednego wystawcy do zabezpieczeń wszelkiego rodzaju produktów.
 
Certyfikat chroni Twoją witrynę lub ruch e-mail za pomocą szyfrowania RSA o długości klucza 2048+ lub szyfrowania ECC, wykorzystującego 256-bitowy klucz SHA2-256.
 
 

Więcej informacji

Pobierz plik pdf ze szczegółowymi informacjami na temat produktów tej grupy.

Pobierz


Inne certyfikaty tego wystawcy:

DigiCert Wildcard Plus 2 236,95 PLN
DigiCert Code Signing - Apple OS X 1 501,60 PLN
DigiCert Secure Site EV 3 880,31 PLN

Inne certyfikaty Code Signing:

Sectigo Code Signing 640,64 PLN
DigiCert Code Signing - OTHER 1 501,60 PLN
DigiCert Code Signing - Microsoft Authenticode 1 501,60 PLN

Podobne produkty:

Sectigo Code Signing 640,64 PLN
DigiCert Code Signing - OTHER 1 501,60 PLN